Privatumo politika

Šioje skiltyje yra pateikiama informaciją apie tai, kokie Kretingos technologijos ir verslo mokyklos (toliau KTVM) tinklalapių lankytojų duomenys yra renkami.

Kokie duomenys yra renkami?
KTVM tinklapiuose yra renkami, saugomi ir naudojami žemiau nurodytų rūšių duomenys:

  • Jūsų kompiuterio duomenys, duomenys apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (Jūsų IP adresas, geografinė vieta, naršyklės tipas, vieta, iš kur buvote nukreiptas, Jūsų lankymosi trukmė ir puslapių peržiūros skaičius);
  • visi duomenys, kuriuos Jūs suteikiate mums, užpildydami įvairias KTVM tinklapiuose pateiktas duomenų surinkimo formas, rašydami pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
  • bet kokie kiti duomenys, kuriuos Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

Slapukai
KTVM tinklapiuose yra naudojama Google Analytics statistikos apie naudojimąsi svetaine surinkimo ir analizės sistema. Google Analytics naudoja vartotojų kompiuteriuose laikomus slapukus. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine. Šią informaciją laikys Google remiantis Google privatumo politika. Jus galite išjungti slapukų naudojimą, tačiau visų slapukų blokavimas turės neigiamą įtaką galimybei naudotis daugeliu interneto svetainių, įskaitant šią.

Asmens duomenų naudojimas
Asmenins duomenys, pateikti KTVM tinklapiuose, bus naudojami žemiau šiems tikslams:

  • KTVM tinklalapių priderinimo naršytojų asmeniniams poreikiams;
  • statistinės informacijos apie KTVM tinklapių lankytojų kiekius suteikimas trečiosioms šalims suteikti (be asmeninės informacijos).