Informacija stojantiesiems

Kretingos technologijos ir verslo mokyklos gimnazijos skyrius kviečia:

Norinčius nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. mokytis 9 ar 10 klasėje ir įsigyti pagrindinį išsilavinimą, kviečiame atvykti į mokyklą (37 kabinetą) užpildyti šį prašymą arba atsiųsti jį el. paštu ugdymas@kretvm.lt iki 2022 m. gegužės 31 d. Technologijų dalyko valandos skiriamos ikiprofesiniam mokymui ir susipažinimui su profesijomis.

PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

Po 10 klasių:

• Automatinių sistemų mechatronikas (mokymosi trukmė 2,5 metų)
  • Virėjas (mokymosi trukmė 3 metai)
  • Transporto priemonių remontininkas (mokymosi trukmė 3 metai)

Po 10 klasių pagal individualizuotą programą:

• Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo padėjėjas (mokymosi trukmė 3 metai)
  • Virėjas (mokymosi trukmė 3 metai)

Po 12 klasių:

• Automatinių sistemų mechatronikas (mokymosi trukmė 2 metai)
  • Ekspeditorius (mokymosi trukmė 1 metai)
  • Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojas (mokymosi trukmė 2 metai)

Priėmimas į profesines mokyklas vyksta per LAMA BPO sistemą adresu: https://profesinis.lamabpo.lt/

Patvirtinus įstojimo faktą per LAMA BPOatvykus į mokyklą pasirašyti sutartį, stojantysis papildomai pateikia šiuos dokumentus:

• išsilavinimo dokumento kopiją;
  • sveikatos pažymos (forma 086/a ir forma 027-1/a baigus 10 kl.), (forma 086/a baigus 12 kl.);
  • asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) ir jo kopiją;
  • 4 nuotraukas (3×4 cm).