Informacija stojantiesiems

DĖMESIO!!!

Priimame mokinius, norinčius mokytis 9 ir 10 klasėje bei įgyti pagrindinį išsilavinimą nuo 2020 m. rugsėjo 1 d., kviečiame atvykti į mokyklą (37 kabinetą) arba užpildyti šią prašymo formą ir atsiųsti skanuotą arba fotografuotą prašymą el.paštu: sekretore@kretvm.lt.

PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

Po 10 klasių (gimnazijos skyriuje įgyjamas vidurinis išsilavinimas, mokymosi trukmė 3 metai):

Baigusiems 10 klasių pagal individualizuotą (specialią) programą (įgyjama tik profesinė kvalifikacija, mokymosi trukmė 3metai):

Baigusiems 12 klasių (mokymosi trukmė 1 metai):

Baigusiems 12 klasių (mokymosi trukmė 2 metai):

PastabaMokymo programos, kuriose mokoma vairuotojo ir traktorininko kvalifikacijų, teorinis ir praktinis vairavimo mokymas – nemokamas

Priėmimas į profesines mokyklas prasideda 2020 m. GEGUŽĖS 20 d.! Priėmimas vyksta per LAMA BPO sistemą adresu: https://profesinis.lamabpo.lt/

Patvirtinus įstojimo faktą per LAMA BPOatvykus į mokyklą pasirašyti sutartį, stojantysis papildomai pateikia šiuos dokumentus:

• išsilavinimo dokumento kopiją;
  • sveikatos pažymos (forma 086/a ir forma 027-1/a baigus 10 kl.), (forma 086/a baigus 12 kl.);
  • asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) ir jo kopiją;
  • 4 nuotraukas (3×4 cm).