2 procentai

Skirkite 2 procentus GPM mūsų mokyklai

Maloniai prašome Jūsų skirti 2 proc. pajamų mokesčio dalį mokyklai. Jeigu nėra galimybių skirti 2 proc., prašome skirti 1 proc. pajamų mokesčio dalį.
Jūsų pravesti pinigai bus naudojami mokinių skatinimui ir pašalpoms sunkiai besiverčiantiems.
Ataskaita apie bendrą pravestų pinigų sumą ir jų panaudojimą bus patalpinta mokyklos tinklapyje.
Nuoširdžiai prašome užpildyti deklaracijos formą ir nunešti į valstybinę mokesčių inspekciją adresu: J. K. Chodkevičiaus g. 10, LT-97130 Kretinga, tel. nr. 8 445 74100.
2 proc. arba 1 proc. pajamų mokesčio dalį paramai galite pervesti per savo internetinės bankininkystės puslapį. Gautos lėšos naudojamos pagal parengtą tvarką mokymo priemonėms įsigyti, mokinių saviraiškai tobulinti.

Mokyklos rekvizitai:
VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykla
Įmonės kodas: 190804938
Adresas: Sodžiaus 1C, Kretingsodžio k., Kretingos r., 97100
Sąskaitos nr.: LT184010041800652962

Prašymą FR0512 galima pateikti:

1. Elektroniniu būdų
Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą) arba sudarę sutartis gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijos skyriuose gali prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos ir prašymą FR0512 pateikti internetu.
Papraščiausias būdas – prašymą pateikti interaktyviai (on-line).
Prašymo FR0512 pateikimo “on-line” būdu Valstybinei mokesčių inspekcijai naudojantis EDS, instrukcija.
Kitas būdas – prašymo pateikimas internetu naudojant ABBYY eFormFiller 2.5 programą.

2. Tiesiogiai įteikti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui arba atsiųsti paštu
Prašymą užpildytą ranka FR0512 forma PDF formatu galima įteikti tiesiogiai VMI darbuotojui arba įdėti į voką, užklijuoti, pasirašyti ant voko užklijos linijos taip, kad voko nebūtų įmanoma atplėšti nepažeidus parašo vientisumo ir išsiųsti paštu gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijai, žr. adresus.