Respublikinių projektų rezultatai 2022

Šiemet mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektuose užsienio kalba „Tavo žvilgsnis“ ir „Kalbų kengūra“.

Nuo 2022 metų sausio 10 dienos iki 2022 metų kovo 15 dienos vyko vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“. Projekto tikslas – mokyti kūrybiškai ir kritiškai versti anglišką arba rusišką tekstą, tobulinti užsienio kalbos žinias bei puoselėti gimtąją kalbą. Projekte dalyvavo pirmo, antro kurso, 10 klasės ir suaugusiųjų klasių mokiniai. Jie vertė pasirinktą arba mokytojo pasiūlytą tekstą, stengėsi perteikti teksto mintis lietuviškai.

2022 metų kovo 9 dieną 10 mokinių dalyvavo anglų kalbos konkurse „Kalbų Kengūra 2022“. Atlikdami įvairias užduotis mokiniai turėjo pasitelkti anglų kalbos žinias ir gebėjimus.

Už kokybiškai ir puikiai išverstus tekstus mokiniai gavo diplomus, kiti dalyviai gavo padėkas. „Kalbų kengūros“ dalyviai gavo padėkas.

2022 VKIF projektų rezultatai

Mokinius projektams ruošė rusų kalbos mokytoja Edita Bugenienė ir anglų kalbos mokytojai Renata Nausėdaitė ir Arūnas Srėbalius.

Anglų kalbos mokytoja Renata Nausėdaitė