Geriausias jaunasis automechanikas 2022

Š.m. kovo 2 dieną VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykloje vyko konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas“ pirmas etapas. Dėl geriausio jaunojo automechaniko vardo varžosi mokiniai iš 10 –ties Europos šalių, daugiau nei 3000 mokinių Europoje ir apie 600 mokinių Lietuvoje.

Mūsų mokyklą pirmame „Geriausias jaunasis automechanikas 2022“ atstovavo 8 mokiniai, tai Arvydas Skripkauskis ir Arnas Jonavičius (19 AMv gr.), Modestas Smulkys ir Evaldas Tarakanovas (20 aAMv gr.) Arvydas Galginas ir Andrius Volkovas (20 bAMv gr.), Martynas Jucius ir Lukas Kazlauskas ( 21 aAMv gr.)

Paskelbus visų mokyklų dalyvių rezultatus geriausiai mokykloje pasirodė Arvydas Skripkauskis(19 AMv gr.),  ir Arvydas Galginas (20 bAMv gr.) kurie pakviesti dalyvauti antrame jaunojo automechaniko konkurso etape, kuris vyks Klaipėdos paslaugų ir verslo mokykloje.