Pasidalijome gerąja patirtimi

Kretingos technologijos ir verslo mokyklos Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo skyriuje svečiavosi mokytojai iš Šilalės suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos. Susitikimo metu aptarėme, kaip edukacinių erdvių kaita stiprina bendruomeniškumą, pasidalinome, kaip skyriuose vykdomos ugdymo(si) veiklos. Supažindinome svečius su skyriuje vykdomu nuotoliniu suaugusiųjų mokymo būdu ir veiksmingais mokytojų taikomais ugdymo metodais. Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokytojai pasidalino savo darbo patirtimis apie su suaugusiųjų ir specialiųjų klasių mokiniais. Kartu pasidžiaugėme, kad šiandieniniame, be galo judriame, suaugusio žmogaus gyvenime  atsiranda vis daugiau noro skirti laiką mokymuisi, knygai ir išsilavinimui.