Anglų kalbos viktorina „Good Mood“

Lapkričio 18 dieną, VŠĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykloje, anglų kalbos mokytoja Renata Nausėdaitė surengė smagią ir informatyvią viktoriną „Good Mood“, kurioje dalyvavo 9 komandos. Viktorinos metu PU9 ir PU10 klasių bei pirmo ir antro kurso mokinių komandos turėjo atlikti dvi užduotis. Pirmoji – 20 klausimų su pasirenkamais atsakymais ir antroji reikalavo atsakyti į 10 klausimų. Renginį vesti padėjo anglų kalbos mokytojas Arūnas Srėbalius. Dalyviams buvo įdomu, nes užduočių įvairovė vertė pasukti galvas ir leido įvertinti savo anglų kalbos žinias.

Po intriguojančios kovos komisijai, kurią sudarė anglų kalbos mokytojas Arūnas Srėbalius, projektų vadovė Giedrė Pikturnaitė ir bibliotekininkė Nijolė Cimermonė, susumavus teisingus komandų atsakymus sveikinome 21MCHv grupės komandą užėmus garbingą pirmą vietą. Antra vieta džiaugėsi PU10 klasės komanda, o trečia – 21Vv grupė.

Mokytoja Renata Nausėdaitė