Integruota pamoka

Lapkričio 15 dieną vyko atvira informacinių technologijų ir anglų kalbos integruota pamoka „Informacinių technologijų pritaikymas anglų kalbos skaitymo įgūdžiams tobulinti“. Pamoką vedė informacinių technologijų mokytoja Emilija Bružienė ir anglų kalbos mokytoja Renata Nausėdaitė. Pamokos metu III gimnazijos klasės 21Vv grupės mokiniai pakartojo žinias apie IT sistemos eTest.lt naudojimą pamokose. Mokiniai turėjo šioje internetinėje sistemoje atlikti skaitymo suvokimo testą anglų kalba. Mokiniai galėjo padiskutuoti, kuo naudinga sistema mokiniui ir mokytojui, visi iš karto matė vertinimus. Mokiniai dar kartą įsitikino, kad net ir kontaktiniame mokyme nebegalime išvengti internetinių technologijų, nes jos mokymąsi padaro įdomesnį ir įvairesnį. Pamoka puikiai pavyko, buvo informatyvi ir naudinga praktiškai.

Mokytojos Renata Nausėdaitė ir Emilija Bružienė