„Erasmus+ 1 pagrindinio veiksmo projektas Europiniai praktiniai įgūdžiai” Austrijoje

2021 m. rugsėjo 24-30 d. Kretingos technologijos ir verslo mokyklos profesijos mokytojos Vilija Budrikienė ir Daiva Anužienė  dalyvavo  „Erasmus+ 1 pagrindinio veiksmo projekte Europiniai praktiniai įgūdžiai” Austrijoje. Vizito metu aplankytas ir EUROSKILLS 2021 konkursas, organizuojamas profesinio mokymo moksleiviams iš  28 šalių,  Villacho gastronomijos ir turizmo, Fachberufsschule Wolfsberg mokyklos, kur buvo pristatyta „Dualinė profesinio mokymo sistema ir jos stipriosios ir silpnosios pusės“. Taip pat apsilankėme WIFI egzaminų ir profesinio orientavimo centre. Ten laikomi baigiamieji profesijos egzaminai ir vykdomas profesinis orientavimas. Įgyti profesiniai įgūdžiai bus naudingi dirbant su moksleiviais, organizuojant kokybišką profesinį mokymą.