Adventas –   KTVM

Adventas

Jau šį sekmadienį prasideda Adventas.
Adveñtas (lot. adventus reiškia „atėjimą“) – krikščionių religijoje laikotarpis, pažymintis laiką iki Jėzaus gimimo, trunkantis beveik mėnesį – laikotarpį, kuris apima 4 sekmadienius.
Štai čia https://www.bernardinai.lt/2019-12-01…/paskaitysite rasite tikrai daug informacijos apie Adventą ir daugelis detalių bei įžvalgų jus nustebins.
Šis Adventas bus tikrai kitoks. Kas gi kasmet nutikdavo prieš Kalėdas? Mes kaip pamišę, vieni per kitus, pilnais glėbiais pirkinių, bėgdavome į Kalėdas nejausdami šventiškumo, sutelkdami dėmesį tik į blizgesį, gausą ir triukšmą. O atsitokėdavome jau po Kalėdų. Pavargę, persivalgę, tuščiom kišenėm ir širdim…
Pasaulis priverstas sustoti. Tai taip ir padarykim. Kalėdos visada ateina, nereikia bėgti ir veržtis link jų. Ateis ir šiemet. Tad išsivalykim širdis, supakuokim meilę, iškepkim kvapnių linkėjimų ir laukim…
Be skubėjimo sukarpykim šį Advento kalendorių ir paslėpkim į vokelius, maišelius ar dėželes (kelios idėjos iš Pinterest) arba tiesiog pakabinkime ant sienos. Tinka visai šeimai, draugams, kolektyvui!
Šilti linkėjimai.
Neformaliojo švietimo organizatorė Ieva