KVIEČIAME MOKYTIS

DĖMESIO!!!

Būsimieji devintokai ir dešimtokai, laukiame jūsų savo būryje! Nuo rugsėjo 1-osios kviečiame mokytis 9 ir 10 klasėje bei įgyti pagrindinį išsilavinimą. Atvykę į mokyklą, 37 kabinetą, arba užpildykite šią prašymo formą ir atsiųskite skenuotą arba fotografuotą prašymą el.paštu: sekretore@kretvm.lt.

PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

Baigusiems 10 klasių (gimnazijos skyriuje įgyjamas vidurinis išsilavinimas, mokymosi trukmė 3 metai):
Baigusiems 10 klasių pagal individualizuotą (specialią) programą (įgyjama tik profesinė kvalifikacija, mokymosi trukmė 3 metai):

Baigusiems 12 klasių (mokymosi trukmė 1 metai):

Baigusiems 12 klasių (mokymosi trukmė 2 metai):

NAUJIENA ŠVIETIMO SISTEMOJE!

Nuo naujų mokslo metų pradžios, 11-12 klasių bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai ar 3-4 klasių gimnazistai, mūsų mokykloje galės mokytis šių modulinių profesinio mokymo programų modulių ir įgyti vieną iš siūlomų kompetencijų:

Kodas Modulis Įgyjama kompetencija Modulio apimtis kreditais
4081126 Želdynų įrengimas ir priežiūra Įrengti ir prižiūrėti želdynus 10
3071617 Žemės ūkio mašinų techninė priežiūra ir remontas Atlikti žemės ūkio mašinų techninės priežiūros ir remonto darbus. 10
3071623 Metalo technologiniai darbai Atlikti metalo technologinius darbus. 10

Pastaba. Mokymo programos, kuriose mokoma vairuotojo ir traktorininko kvalifikacijų, teorinis ir praktinis vairavimo mokymas – nemokamas.

Priėmimas į profesines mokyklas prasideda 2020 m. GEGUŽĖS 20 d.! Priėmimas vyksta per LAMA BPO sistemą adresu:https://profesinis.lamabpo.lt/

Patvirtinus įstojimo faktą per LAMA BPO, atvykus į mokyklą pasirašyti sutartį, stojantysis papildomai pateikia šiuos dokumentus:

• išsilavinimo dokumento kopiją;
  • sveikatos pažymos (forma 086/a ir forma 027-1/a baigus 10 kl.), (forma 086/a baigus 12 kl.);
  • asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) ir jo kopiją;
  • 4 nuotraukas (3×4 cm).

Video reportaže galite susipažinti su mokymo programomis