VYKSTA PROFESIJOS MOKYTOJŲ, LYDINČIŲ ASMENŲ ATRANKA Į ERASMUS+ PROGRAMOS PROJEKTUS

1. ERASMUS+ projektui Nr. 2020-1-LT01-KA102-077545 „Tarptautinė patirtis profesiniam tobulėjimui“ ieškome profesijos mokytojų.

Šalys: Vokietija, Austrija, Lenkija, Ispanija. Stažuotės trukmė 5 dienos (plius dvi dienos kelionei).

! Atrankoje gali dalyvauti profesijos mokytojai, kurie moko specialybės dalykų automobilių mechaniko ir virėjo specialybės mokinius.

! Gyvenimo aprašymus (CV) ir motyvacinius laiškus siųskite el. p. projektai@kretvm.lt  arba atneškite į 42a kab.

CV-Europass-PAVYZDYS

Motyvacinio laisko PAVYZDYS

2. Erasmus+ profesinio mokymo srities projektams reikalingi lydintys asmenys. Jie užsienyje su mokiniais praleis 5 dienas (plius dvi kelionės dienos).

Norintys dalyvauti atrankoje projektų dalyvių atrankos komisijai turi pateikti prašymą (forma pateikiama žemiau). Prašymus galima siųsti el. p. projektai@kretvm.lt arba atnešti į 42a kab.

Prašymo forma (lydintiems asmenims)

3. Jaunimo srities projektams reikalingi grupių vadovai:

3.1. ERASMUS+ projektas 2019-3-LT02-KA105-006561 „Sveikata – mūsų turtas“. Projektas vyks Lietuvoje, mūsų mokykloje.  Prie projekto veiklų prisijungs jaunimas iš Latvijos ir Lenkijos. Projekto trukmė – 5 dienos.

Ieškome mokytojų, kurie norėtų dalyvauti projekte kartu su mokiniais. Reikės būti aktyviems, padėti jaunimui, ruoštis veikloms ir pan.

Norintys dalyvauti turi atsiųsti motyvacinį laišką el. p. projektai@kretvm.lt arba atnešti į 42a kab.

Motyvacinio laisko PAVYZDYS

3.2. ERASMUS+ projektas „Žvilgsnis į ateitį“. Projekto veiklos vyks Lenkijoje. Projekto trukmė  – 7 dienos.

Mokytojai, kurie nori lydėti mokinius į Lenkija, turi atsiųsti motyvacinį laišką el. p. projektai@kretvm.lt arba atnešti į 42a kab.

Motyvacinio laisko PAVYZDYS

!!!! Prašymuose ir motyvaciniuose laiškuose būtinai pažymėkite kokiame projekte (-tuose) norite dalyvauti !!!!