Dalyvaujame „Europos kalbų ženklo“ konkurse –   KTVM

Dalyvaujame „Europos kalbų ženklo“ konkurse

Kas antrus metus visoje Europoje vyksta „Europos kalbų ženklo“ konkursas. Jis skirtas paminėti Europos kalbų dienai, pagerbti tuos, kurie savo veiklomis daug dėmesio skiria kalbų mokymuisi – ir gimtosios kalbos žinių stiprinimui, ir užsienio kalbų lavinimui. Jį organizuoja Švietimo mainų paramos fondas.

Mūsų mokykla šiemet dalyvauja konkurse pristatydama 2020 metų rajoninį VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokykloje organizuotą festivalį-konkursą „My Valentine“ ir pateikusi mokyklos direktorės pasirašytą deklaraciją, užpildžiusi anketą, trumpą veiklos aprašymą ir nuotraukų.

Šiemet išskiriami du „Europos kalbų ženklo“ prioritetai:

  • geresnių ir įtraukesnių mokyklų kūrimas bei parama mokytojams ir mokyklų vadovams, siekiant puoselėti įvairovę;
  • kalbos barjero panaikinimas, siekiant didesnės pasienio regionų dinamikos.

Konkursui iki gegužės 18 d. galėjo būti teikiamos veiklos, kurios jau yra įgyvendintos arba vykdomos šiuo metu. Nugalėtojas gaus „Europos kalbų ženklo“ sertifikatą bei keliaus į apdovanojimų ceremoniją Briuselyje. Šiemet pirmąkart bus skiriamas publikos simpatijų prizas – daugiausiai simpatijų socialiniuose tinkluose sulaukusių iniciatyvų organizatoriai gaus Švietimo mainų paramos fondo įsteigtus prizus.

Pagrindinį „Europos kalbų ženklo“ laimėtoją, išrinks speciali Švietimo mainų paramos fondo sudaryta komisija, atrinkta iš įvairių, su kalbų mokymu susijusių institucijų atstovų. Pagrindinį prizą skiria Europos Komisija. Konkurso nugalėtojas bus apdovanotas „Europos kalbų ženklo“ sertifikatu bei kvietimu dalyvauti Europos kalbų dienai skirtame renginyje Briuselyje ateinantį rudenį.

Dodėl prašome dalyvauti pareikšdami simpatijas mūsų mokyklai socialiniame tinkleErasmus+ Lietuva  „Facebook“ paskyroje arba tiesiogiai šioje nuorodoje:

https://www.facebook.com/ErasmusPliusLietuva/photos/a.4076444245729845/4076426499064953/?type=3&theater&ifg=1

Anglų kalbos mokytoja Renata Nausėdaitė ir neformaliojo švietimo organizatorė Ieva Šiaulytė