KVIEČIAME MOKYTIS –   KTVM

KVIEČIAME MOKYTIS

DĖMESIO!!!

Priimame mokinius, norinčius mokytis 9 ir 10 klasėje bei įgyti pagrindinį išsilavinimą. Kviečiame atvykti į mokyklą, 37 kabinetą, arba užpildyti šią prašymo formą ir atsiųsti skenuotą arba fotografuotą prašymą el.paštu: sekretore@kretvm.lt.

PROFESINIO MOKYMO PROGRAMOS

Baigusiems 10 klasių (gimnazijos skyriuje įgyjamas vidurinis išsilavinimas, mokymosi trukmė 3 metai):
Baigusiems 10 klasių pagal individualizuotą (specialią) programą (įgyjama tik profesinė kvalifikacija, mokymosi trukmė 3 metai):
Baigusiems 12 klasių (mokymosi trukmė 1 metai):
Baigusiems 12 klasių (mokymosi trukmė 2 metai):

Pastaba. Mokymo programos, kuriose mokoma vairuotojo ir traktorininko kvalifikacijų, teorinis ir praktinis vairavimo mokymas – nemokamas.

Priėmimas į profesines mokyklas prasideda 2020 m. GEGUŽĖS 20 d.! Priėmimas vyksta per LAMA BPO sistemą adresu:https://profesinis.lamabpo.lt/

Patvirtinus įstojimo faktą per LAMA BPO, atvykus į mokyklą pasirašyti sutartį, stojantysis papildomai pateikia šiuos dokumentus:

• išsilavinimo dokumento kopiją;
  • sveikatos pažymos (forma 086/a ir forma 027-1/a baigus 10 kl.), (forma 086/a baigus 12 kl.);
  • asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę) ir jo kopiją;
  • 4 nuotraukas (3×4 cm).