Užgavėnės

Kokia žiema, tokios ir Užgavėnės!
Tikėdamiesi, kad žiema dar pasirodys ir mes turėsim progą ją išvyti, jau sausio gale surengėme kūrybines Užgavėnių kaukių gamybos dirbtuves. Mirkėm, klijavom, pjaustėm kirpom ir dažėm. Džiaugėmės rezultatu ir Užgavėnių antradienį, vos pradėjus snigti, pasidabinę linksmais, kreivais ir baisiai išmintingais veidais, išsiruošėm vyti netikėtai prabudusios žiemos. Su triukšmu bei dainomis prabildėjome pro visas klases ir kabinetus. Aplankėme ir besislapstančius, palikome jiems staigmenų. Dosniems palinkėjome puikaus pavasario ir gerų metų, kviesdami visus susitikti prie laužo ir žiemos simbolio – Morės, pasivaišinti virėjo profesijos mokinių ir mokytojų keptais blynais. Šokdami ir triukšmaudami, valgėme tobulai riebius mielinius blynus, džiaugėmės ir skaičiavome atlygį. Jį išleisime turiningai. Bet jei rimtai prisnigtų, nesupyksime.