Reginys, kurio pakartojimo norėsime

Kuomet į Kretingos kultūros centrą atvažiuoja geri kūrėjai, kartais baugu būna ieškoti bilietų, nes jų tiesiog nerandi. Laimė, mūsų mokykla turi teisę dalyvauti „Kultūros paso“ projekte, kurio tikslas – ugdyti visų Lietuvos mokinių, besimokančių pagal bendrojo lavinimo programą, kultūros pažinimo įpročius ir plėsti kultūros patirtį, teikiant jiems atitinkamas kultūros ir meno paslaugas.

Tad štai, žinia, kad Kretingon atkeliauja legendinis „Keistuolių teatras“, suskambėjo laišku į elektroninį paštą. Sulaukėm sėkmingo bilietų pirkimo į jaunatvišką spektaklį „Riešutų duona“ ir būreliais ar po vieną, visi dvidešimt susirinkom prie Kultūros centro durų. Ne paslaptis, kad ten daugelis yra buvę, bet paslaptis, kad daugelis nebuvo matę tikro spektaklio… Greičiausiai kinas šiais laikais mums priimtinesnis ir paprasčiau, o gal ir pigiau pasiekiamas. Mandagiai šurmuliuodami fojė, nekantravome, kaip čia viskas bus, nuobodu, ar smagu…

Buvo kur kas geriau, nei visi tikėjomės. Po pertraukos atsikvėpėm ir jau mėgavomės, jutome, kaip jaudina ir virpina širdis, mintyse tapatinomės su personažais ar pačiais aktoriais ir kaistančiais delnais išlydėjome juos į užkulisus. Kada vėl? Jau greitai!