„Studijos 2020“

Vasario 7 dieną parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ vyko tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2020“. Tarptautinė paroda „Studijos“ yra svarbiausias ir vienintelis žinių ir karjeros planavimo renginys Lietuvoje, padedantis jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti savo ateitį. Vienoje iš parodos erdvių vyko karjeros planavimo mugė „Renkuosi profesiją“, kurioje dalyvavo ir VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos komanda. Vykstant renginiui parodos lankytojai turėjo galimybę susitikti su mūsų mokyklos mokiniais ir diskutuoti profesijos pasirinkimo temomis. Parodoje būsimosios virėjos Deimantė Valančiūtė ir Skirmantė Bagočiūtė iš 17Vv grupės, Karolina Mačiukaitė 19Vgrupės pristatė ekologiškus produktus, daigintus kviečius, įvairias užtepėles, kepinukus iš kviečių, kuriuos puošė daigintais rapsais ir kitomis žolelėmis. Parodos akcentas buvo špinatų tortas su ikrais, kurio neliko nė trupinėlio. Mokytojos Vilija Budrikienė ir Daiva Anužienė džiaugiasi savo mokinių kruopštumu ir linki siekti savo pasirinktos karjeros.