ANGLŲ KALBOS POEZIJOS FESTIVALIS – KONKURSAS „MY VALENTINE“ –   KTVM

ANGLŲ KALBOS POEZIJOS FESTIVALIS – KONKURSAS „MY VALENTINE“

Viešojoje įstaigoje Kretingos technologijos ir verslo mokykloje vasario 13 dieną įvyko regioninis anglų kalbos poezijos festivalis – konkursas „My Valentine“, skirtas 8-12 klasių mokiniams. Festivalį – konkursą organizavo anglų kalbos mokytoja Renata Nausėdaitė kartu su Kretingos rajono švietimo centru. Renginiui pasiruošti padėjo neformaliojo švietimo organizatorė Ieva Šiaulytė ir muzikos mokytoja Aušra Grikštaitė.

Renginio tikslas – skatinti mokinių saviraišką. Taip pat buvo siekiama net keleto uždavinių: gilinti anglų kalbos žinias, ugdyti kūrybiškumą, lavinti meninius ir raiškiojo skaitymo įgūdžius bei skatinti mokyklų bendradarbiavimą.

Į festivalį – konkursą atvyko mokiniai iš 5 regiono mokyklų: Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos, vadovaujami anglų kalbos mokytojos Vilmos Petkienės, Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos, vadovaujami anglų kalbos mokytojų Tatjanos Moždžer, Rasos Bacienės, Aurelijos Gritėnaitės ir Raimondos Baltmiškės, Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos su mokytoja Dalia Pakalniškiene, Kretingos Marijono Daujoto progimnazijos su mokytoja Jūrate Lukauskiene. Ir, žinoma, dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai, kuriuos paruošė mokytojai Renata Nausėdaitė ir Arūnas Srėbalius. Iš viso susirinko 19 dalyvių.

Renginį vedė mūsų mokyklos mokiniai  Karolina Šoblinskaitė, Evelina Bagdonaitė ir Antanas Jonušas. Jie taip pat deklamavo eilėraščius, o Antanas visų komandų atstovus paragino padėti sukurti internetinį eilėraštį ir jį perskaityti. Mokiniai skaitė ir deklamavo meilės eilėraščius, dainavo, vaidino ir grojo. Visus sužavėjo Palangos Vlado Jurgučio mokyklos skaitovai ir muzikiniai gitarų intarpai, Gargždų mokyklos vaidybinis pasirodymas, taip pat mūsų mokyklos devintokų atliekamas mini spektaklis.

Komisijai pasitarus, buvo nuspręsta, jog visi mokiniai įdėjo daug darbo ir pastangų, todėl jie gavo diplomus su įvertinimu už kūrybiškumą, originalumą, meniškumą, artistiškumą, muzikalumą, išradingumą.

Festivalis – konkursas subūrė mokinius iš įvairių mokyklų, kad kartu švęstų Valentino dieną angliškai ir kūrybiškai.

Mokytoja Renata Nausėdaitė