Linksmųjų ir išradingųjų klubo varžybos atgijo

Kuo praskaidrinti pusmečio pabaigos nuotaikas ir atšvęsti sėkmingai įveiktą mokslo metų etapą? Po didžiųjų žiemos švenčių pasidaro taip nyku, vienoda. O jei dar žiema neįprasta – šilta ir besniegė?..

• Darom LIK‘ą – tarė mokytoja ir dramos būrelio vadovė Laima Jančauskienė.
  • Kas tai, kuo jis valgomas? – nustebo mokiniai.
  • Aš jau turiu parengusi visokių linksmų užduočių!

Ir taip sausio 29-osios dienos popietę susirinko šešios komandos. Gražūs, linksmi, paslaptingi ar net mistiški, su plakatais, šūkiais ir prisistatymais į Linksmųjų ir išradingųjų klubo (LIK’o) varžybas. Pasirodo, tai mūsų senelių ir tėvelių jaunystės laikų tradicinis renginys, vykdavęs dar anam tūkstantmetyje!

Kaip ir pridera, komandos prisistatė, parodė savo numerius ir pasiruošė tikrai kovai. Visos rungtys reikalavo tam tikrų gebėjimų: originalumo, išradingumo, vikrumo, logikos ir, žinoma, pozityvios nuotaikos. Teko suklijuoti pabirusį Europos žemėlapį, į kojines sukišti balionus, išradingai suteikti žodžiams kitas reikšmes, dalyvauti sraigių lenktynėse ar prisiminti pamirštą „valgoma – nevalgoma“ žaidimą.

Objektyvi bei kompetetinga komisija vertino ne tik rungčių atlikimo greitį, sąžiningumą, tikslumą, šūkius, plakatus, prisistatymus, bet ir komandų vieningumą. Prizines vietas linksmieji ir išradingieji pasidalijo taip: „Kretingos Hovardsas“ – III vieta, „Kietuoliai – II vieta“ ir „Patys mažiausi“ – I vieta. Trys likusios komandos – Mechanikai, Triukšmautojai ir Moksliukai – taip pat pasirodė puikiai, tik sėkmės gal mažiau teko. Visi laiką praleidom šauniai, linksmai ir tikrai išradingai! Dėkojam mokytojai Laimai Jančauskienei už puikią idėją ir nepelnytai pamirštas, tačiau atgaivintas LIK’o varžybas.