Važiavom ne todėl, kad reikia, važiavom pradžiuginti ir pasakyti, kad esam šalia. Trumpai, bet prasmingai išskleisti šypsenas ir pakeisti dar vieną eilinę dieną.

Š. m. sausio 14 vėlyvą rytą, mes, Kretingos technologijos ir verslo mokyklos mokiniai, lydimi dramos būrelio vadovės Laimos Jančauskienės, vokalinio ansamblio vadovės Aušros Grikštaitės ir neformaliojo švietimo organizatorės Ievos Šiaulytės, įpareigoti savo noro, nuriedėjom į Padvarių socialinės globos namus.

Su puikia nuotaika, dainomis ir spektakliu „Dvylika mėnesių“ priminėm apie ką tik Trijų karalių nulydėtą šventinį šurmulį. Galbūt per greit, išdalinę vos pravėsusius mūsų virėjo profesijos mokinių suraitytus kibinus, išskubėjom į savo mokslų kasdienybę. Bet grįžom su kitokiomis širdimis – šiltesnėmis ir nepaprasto gražumo rankų darbo dovanomis – globos namų gyventojų keramikos darbais. Kadangi netoli, tai mes dar nuvyksim. Ką turim, tuo ir dalinamės…

Neformaliojo švietimo organizatorė Ieva Šiaulytė