Pirmakursių krikštynos bei rudens derliaus ir moliūgo šventė

Šių metų rugsėjo 26 dieną pamokos prasidėjo kaip ir visada, tačiau jau popiet VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos pirmakursių ir 9 klasės mokinių  laukė labai svarbi jiems šventė – „FUXŲ“ krikštynos. Šiais metais antrakursiai įsijautė į kaubojų vaidmenis ir sukūrė „Laukinių vakarų“ atmosferą. Pirmakursiams buvo skirtos užduotys, kurios išbandė jų bendruomeniškumą, fizinį pasirengimą, lankstumą. Labai džiugu, kad mūsų pirmakursiams to tikrai netrūksta. Visą krikšto procesą vainikavo „Pirmakursių priesaika“.

Šią dieną taip pat šventėme Rudens Derliaus ir Moliūgo šventę. Tai labai gražus ryšys su mokykla, nes ruduo savo gėrybėmis apdovanoja ne tik sodininkus , bet ir mokyklas papildo naujais mokiniais. Šia proga mūsų mokyklos mokiniai nešė įvairių spalvų daržoves ir vaisius, kurie renginio pabaigoje sugulė į mokyklos pavadinimą žyminčias raides „KTVM“.

Neformaliojo švietimo organizatorė Sandra Žutautienė