DIPLOMŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ

Gamtoje gausiausias derlius imamas rudenį, o mokyklose darbo rezultatai pamatomi  vidurvasaryje, kai mokiniai ir studentai sėkmingai išlaikę profesijos kvalifikacinius egzaminus susirenka iškilmingai atsiimti profesinio mokymo diplomų. 2019 metų  birželio 27 dieną VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos aktų salėje rinkosi absolventai, jų tėveliai, draugai, mokytojai.

Šiais metais sėkmingai mokyklą baigė 73 mokiniai. Diplomai įteikti automobilių mechaniko, virėjo, technikos priežiūros verslo darbuotojo ir logisto ekspeditoriaus  specialybės absolventams.

Šventės greitai baigiasi, absolventų laukia kitas gyvenimo etapas, o mokykla trumpam ištuštės, bet tik vasarai, nes kitas rugsėjis vėl lauks naujų mokinių bei studentų.

Neformaliojo švietimo organizatorė     Sandra Žutautienė