Dalyvavome respublikiniuose anglų kalbos projektuose 2019 m.

Jau aštuntus metus mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo dviejuose Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondo projektuose.

Nuo 2019 metų sausio 1 dienos iki 2019 metų vasario 28 dienos vyko vertimų ir iliustracijų projektas „Tavo žvilgsnis“. Projekto tikslas – mokyti kūrybiškai ir kritiškai mąstyti, tobulinti anglų kalbos žinias bei puoselėti gimtąją kalbą. Norą dalyvauti projekte, paskatinti anglų kalbos mokytojų, pareiškė 7 pirmo ir antro kurso mokiniai. Erika Norvilaitė (17Vv grupė), Domantas Juška (17Vv grupė), Antanas Jonušas (18bAMv grupė) ir Neilas Šverys (18bAMv grupė), kuriuos ruošė anglų kalbos mokytoja Renata Nausėdaitė, už labai gerai atliktus vertimus apdovanoti diplomais. Aivaras Smulkys (17aAMv grupė), Modestas Šlimas (17aAMv grupė) ir Martynas Valančius (17aAMv grupė), kuriuos paruošė anglų kalbos mokytojas Arūnas Srėbalius, už vertimus gavo padėkas. Mokiniai vertė pasirinktą tekstą, stengėsi kuo aiškiau ir laisviau perteikti angliško teksto mintis lietuviškai.

2019 metų kovo 6 dieną aštuoni mokiniai dalyvavo anglų kalbos projekte „Kalbų Kengūra 2019“. Jame dalyvavo Tomas Matavičius (18bAMv grupė), Tadas Palubinskas (18bAMv grupė), Tomas Viluckas (18bAMv grupė), Elijus Galdikas (18aAMv grupė), Rytis Dragūnas (17aAMv grupė), Erika Narvilaitė (17Vv grupė)  – kalbos mokytoja Renata Nausėdaitė, taip pat Modestas Šlimas (17aAMv grupė) ir  Martynas Valančius (17aAMv grupė) – kalbos mokytojas Arūnas Srėbalius. Visi jie gavo dalyvių padėkas. Šis projektas vertė mokinius pasitelkti ne tik anglų kalbos žinias, bet ir bendrąjį išprusimą bei loginį mąstymą.

Mokinių vertimus ir „Kengūros“ užduotis vertino Vaikų kūrybinės iniciatyvos fondas Vilniuje.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Renata Nausėdaitė