„Studijos 2019“

„Žinai, kas esi, sužinok, kuo būsi“ – toks buvo šių metų parodos „Studijos 2019“ šūkis. Tai didžiausia tarptautinė paroda Baltijos šalyse ir svarbiausias žinių bei karjeros planavimo renginys Lietuvoje, vykstantis Vilniuje, parodų ir kongresų centre Litexpo. Jame vasario 8 d. dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojos. Renginio metu parodos lankytojai galėjo susitikti su mūsų mokyklos mokiniais ir betarpiškai pabendrauti profesijos pasirinkimo temomis. Kiekvienas dalyvis buvo įveiklintas. Visiems labai patiko gaminti užkandį iš kviečių paplotėlio. Visų dalyvių akį ir gomurį nudžiugino iš duonos ir sūrio pagamintas tortas. Mokyklos administracija dėkoja virėjo specialybės mokiniams ir mokytojoms dalyvavusiems parodoje.