Užgavėnės 2019

„Žiema žiema bėk iš kiemo“ –  kovo 5 dieną mokykloje skambėjo persirengėlių balsai. Su smagiais šokiais, dainomis, nekaltomis vagystėmis būrelis „žydukų“: neformaliojo švietimo organizatorė Sandra Žutautienė, muzikos mokytoja Aušra Grikštaitė, dramos būrelio vadovė Laima Jančauskienė, Steponas Petrauskas 17Vv, Emilija Gurskytė 17Vv, Deimantė Valančiūtė 17Vv, Svajūnas Bružas 18aAMv, Rosvaldas Mikutavičius 18V, Karolis Šulcas 17Vv aplankė visas mokyklos klases, pašokdino kiekvieną sutiktą ir pakvietė per pietų pertrauką pasivaišinti skaniaisiais „žydiškais“ blynais ir karšta arbata.

„Žydukai“ šiais metais turėjo misiją, ieškojo savo dukrai tinkamo vyro. Piršliai – Kanapinis su Lašininiu, vadovaujami ugniaplaukės jaunosios mamos, patikrino kiekvieną mokyklos jaunuolį ir galų gale surado savanorį gražuolį, kuris su džiaugsmu sutiko vesti. O tiems, kurie laukė Kanapinio ir Lašininio kovos, teko nusivilti, nes ugningoji mama kategoriškai pareiškė, kad mūsų visuomenė prieš smurtą, tad teko tik draugiškai paspausti rankas ir susitarti gražiuoju.