Paskutinis skambutis 2019

Kovo 1 dieną mokyklą sudrebino „Paskutinis skambutis“, skirtas mokyklos trečio kurso mokiniams. Po paskutinės klasės valandėlės su savo auklėtojais, antrakursiai, skambindami varpeliais, absolventus palydėjo į šventės vietą. Kaip jau esame įpratę, šventę savo rimtu, bet kartu ir šiltu žodžiu pradėjo mokyklos direktorė Zita Mockienė. Taip pat gerų minčių ir patarimų artėjančiai praktikai negailėjo mechanizacijos ir maisto skyriaus vedėjas Audrius Šimkus. Ypatingai daug ovacijų ir užkrečiamo juoko sulaukė auklėtojų: Aušros Grikštaitės, Broniaus Putnos, Romo Laurinaičio paruošta staigmena, vietoj tradicinės kalbos jie nusifilmavo nuotaikingame filmuke, kuriame apsikeitė specialybėmis ir absolventams palinkėjo, niekada nesustoti savo gyvenimo kelyje ir vis svajoti, kurti ir tobulėti, nes nežinai kuo ateityje gali tapti ir kokia veikla dar užsiimti.
Jautrią, bet tuo pačiu nuoširdų juoką keliančią šventę papuošė naujai išrinkti mokyklos Karalius ir Karalienė. Šiais metais karūnomis pasipuošė Erika Kontrimaitė 16Vv ir Eligijus Nicys 16AMv, tad šia proga šaunus vaikinų duetas Steponas Petrauskas 17Vv ir Svajūnas Bružas 18aAMv padovanojo dainą „O gražuole“. Trečiakursiai taip pat atliko savo pareigą, perdavė tradicinį mokyklos raktą, savo palikimą ir visą tris metus puoselėtą turtą antrakursiams.
Renginio vedėjai bibliotekininkė Kristina Pleikienė ir Mantas Skirbutas 17bAMv, absolventams vis primindavo, kad gyvenimas – tai kelionė. Žingsnis po žingsnio. Jeigu kiekvienas žingsnis bus stulbinantis ir nepaprastas, tai toks bus ir gyvenimas. O visą renginį vainikavo bendra trečiakursių ir auklėtojų daina „Tu vėjo paklausk“, po kurios absolventams buvo padovanoti vėjo malūnėliai, kaip gero skrydžio ir sėkmės simbolis.