Ekskursija – išvyka į poilsio ir sveikatingumo kompleksą „Atostogų parkas“ bei restoraną „Žuvinė“

Antro kurso virėjo specialybės mokiniai, lydimi vyresniosios profesijos mokytojos Vidos Urbašiutės bei vyresniosios geografijos mokytojos Laimos Jančauskienės, aplankė dvi įmones: „Atostogų parką“ bei restoraną „Žuvinė“, įsikūrusias Žibininkų kaime (Kretingos r.) bei Palangoje.
Išvykos tikslas – susipažinti su įmonių veikla, gamybinėmis bei maitinimo patalpomis, modernia virtuvės įranga, virėjo bei padavėjo darbo specifika, reikalavimais gamybiniam bei aptarnaujančiam personalui.
Poilsio ir sveikatingumo komplekse „Atostogų parkas“ mus šiltai pasitiko ir išsamią bei nuoseklią ekskursiją po įmonę pravedė spa vadovė Laima Lelienė ir maitinimo skyriaus vadovas Dovydas Kuprys.
Lydimi „Atostogų parko“ vadovų, mokiniai turėjo galimybę apžiūrėti įmonės virtuvių patalpas su šiuolaikiškais įrengimais, pasiklausyti pasakojimų apie virtuvės personalo darbo dieną, jos specifiką bei su kokiais iššūkiais susiduria šios specialybės darbuotojai.
Maitinimo skyriaus vadovas Dovydas Kuprys mokinius supažindino su padavėjo-barmeno specialybės darbo specifika, jos užkulisiais, aprodė barų patalpas.
Tą pačią dieną būsimi virėjai, lydimi mokytojų Vidos Urbašiutės bei Laimos Jančauskienės, aplankė dar vieną įmonę – restoraną „Žuvinė“, įsikūrusį Palangoje. Čia mus pasitiko ir ekskursiją po įmonę pravedė restorano vadovas Lukas Gaudėšius, kuris mokinius supažindino su šios įmonės veikla, aprodė maitinimo bei gamybos patalpas, papasakojo apie čia dirbantį personalą, rengiamas šventes bei keliamus reikalavimus virėjo-padavėjo specialybės personalui. Taip pat išsamiai papasakojo apie šio restorano išskirtinį meniu, kuris skiriasi nuo kitų Palangos restoranų, bei koks dėmesys skiriamas žuvies pasirinkimui bei jos tiekimui į įmonę. Mokiniai turėjo galimybę išgirsti trumpą paskaitėlę apie austres.

Akimirkos iš „Atostogų parko“:

Akimirkos iš „Žuvinės“: